نحوه ارسال

---نحوه ارسال کالا ---

 

 
 

1. ارسال با پیک – فقط در تهران :

خریداران مناطق 22 گانه تهران از این طریق می توانند سفاشات خود را دریافت کنند . هزینه ارسال آن طبق تعرفه پیک موتوری دریافت می شود.


2. ارسال با پست :

خریداران ساکن شهرهای مختلف ایران که تمایل دارند سفارشات خود را از طریق پست تحویل بگیرند می توانند این گزینه را انتخاب کنند و هزینه آن طبق تعرفه پست دریافت می شود.

 

3. ارسال با تیپاکس :

خریداران ساکن شهرهای مختلف ایران که تمایل دارند سفارشات خود را از طریق تیپاکس تحویل بگیرند می توانند این گزینه را انتخاب کنند. البته از وجود مراکز تیپاکس در شهر خود اطمینان حاصل فرمایید. هزینه ارسال در این روش برحسب وزن کالا ، حجم کالا و مسافت متغیر بوده و به صورت پس کرایه دریافت می شود.

ارسال محصول به کلیه شهرستانها توسط تیپاکس انجام می شود.

در صورتی که آدرس خارج از محدوده تیپاکس باشد دریافت محصول از نزدیکترین شعبه تیپاکس به عهده خریدار می باشد

 

 4. ارسال با باربری:

عمومی ترین روش ارسال برای خریداران ساکن شهرهای مختلف ایران ارسال از طریق باربری می باشد، این نوع ارسال برای کالاهای کوچک و بزرگ به همه نقاط  ایران می باشد.
هزینه ارسال توسط باربری از نمایندگی باربری تهران تا نمایندگی در شهر مقصد برحسب حجم، وزن و مسافت متغیر می باشد و به صورت پس کرایه ارسال می شود.
 

 

5. ارسال با وانت و کامیون  :

در این روش کالا توسط وانت برای خریدار حمل می شود و هزینه ارسال در این شیوه بسته به محل خریدار متفاوت است که در محل تحویل و تخلیه کالا توسط راننده دریافت می شود.